Tuesday, September 14, 2021

Download Free VN Video Editor (VlogNow)

এণ্ড্ৰইড স্মাৰ্টফোনৰ বাবে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ আৰু বিনামূলীয়া ভিডিঅ' সম্পাদনা এপ্লিকেচন বিচাৰি উলিওৱাটো অতি কঠিন। তেওঁলোকৰ কিছুমানে অতি সীমিত বৈশিষ্ট্যৰ সৈতে আহে আৰু আমি আমাৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিব নোৱাৰো। আজি আমি আপোনাৰ সৈতে ভিএন [ভ্লগনাও] ভিডিঅ' সম্পাদনা এপ্পক লগ কৰিবলৈ গৈ আছোঁ। এইটো এটা সঁচাকৈয়ে শক্তিশালী সম্পাদনা সঁজুলি যিয়ে বহুতো আশ্চৰ্যকৰ আৰু আকৰ্ষণীয় বৈশিষ্ট্যৰ সৈতে আহে।

ভাল লাগিছে, ঠিক নে?

ভিএন ভিডিঅ' সম্পাদক প্ৰ'এমঅ'ডি এপিকে-য়ে ইয়াৰ সম্পাদক আন্তঃপৃষ্ঠত সকলো মৌলিক আৰু উন্নত সুবিধা প্ৰদান কৰে। যেনে ট্ৰিম, পেষ্ট, ইমপোৰ্ট মিডিয়া, অত্যাশ্চৰ্য প্ৰভাৱ, সেউজীয়া স্ক্ৰীণ, আৰু অধিক প্ৰয়োগ কৰক। আমি এই পৃষ্ঠাত সেই সকলোবোৰ সুবিধা বিতংভাৱে সামৰি লওঁ।


 এপটোৱে কেৱল বিনামূলীয়াকৈ সকলো সুবিধা আৰু শক্তিশালী সঁজুলি আগবঢ়ায়। ইয়াৰ অৰ্থ হৈছে যিকোনো নতুন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে এণ্ড্ৰইড ডিভাইচত ভিএন ভিডিঅ' এডিটৰ এপ ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে। যদি আপুনি কিছুমান অতিৰিক্ত আনলক কৰা সুবিধা ব্যৱহাৰ কৰিব বিচাৰে তেন্তে ভিএন ভিডিঅ' সম্পাদক প্ৰ' মড এপিকে বিনামূলীয়াকৈ ডাউনলোড কৰক। আহক ঠিক ভিতৰলৈ ডুব দিওঁ।

What is VN Video Editor Pro MOD APK?

ভিএন ভিডিঅ' সম্পাদক প্ৰ'এম.ও.ডি. এ.পি.কে. হৈছে ভিডিঅ'ৰ বাবে এক শক্তিশালী আৰু সমতল-সমতল সম্পাদনা এপ্লিকেচন। ই অগণন সুবিধা আৰু সঁজুলি আগবঢ়ায় যি আপোনাক আপোনাৰ ভিডিঅ'টো প্ৰ'ৰ দৰে সম্পাদনা কৰাত সহায় কৰে। এপটো আৰম্ভণিআৰু পেছাদাৰী ব্যৱহাৰকাৰী দুয়োৰে বাবে অতি উপযুক্ত। এই এম.ও.ডি. এ.পি.কে. হৈছে এক প্ৰ'আনলক কৰা আৰু বিনামূলীয়াকৈ কিছুমান অতিৰিক্ত আকৰ্ষণীয় বিকল্প প্ৰদান কৰে।

Best Features of VN Video Editor

ভিএন মোড এপকৰ দ্বাৰা কেইটামান আচৰিত সুবিধা আছে। ইয়াত আমি সকলো শ্ৰেষ্ঠ বৈশিষ্ট্যৰ বিষয়ে বিতংভাৱে আলোচনা কৰিবলৈ গৈ আছো। সেয়েহে, যদি আপুনি এপ্পটো ইনষ্টল আৰু ব্যৱহাৰ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে তেন্তে আপুনি এই এপ্লিকেশ্বনত কি পায় জানিব লাগিব। এইয়া।


1. Multi-Layer  Timeline

ভিডিঅ' সহজে সম্পাদনা কৰাৰ বাবে, সময়ৰেখাই আমাক যথেষ্ট সহায় কৰে। যিহেতু নমনীয়তা হৈছে সময়ৰেখা, যিকোনো ভিডিঅ' সম্পাদনা কৰা সহজ। ভিএন ভিডিঅ' সম্পাদকে আপোনাৰ ভিডিঅ' সম্পাদনা কৰিবলৈ আমাক সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ আৰু বহুস্তৰীয় সময়ৰেখা প্ৰদান কৰে। মাল্টি-লেয়াৰ টাইমলাইনে আপোনাক ছবি, চুটি ভিডিঅ' পিআইপি, সংগীত, জিআইএফ আদিৰ দৰে অধিক মিডিয়া যোগ দিয়াত সহায় কৰে।

আপুনি সহজে মিডিয়াক সঠিক স্থিতিত ৰাখিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ প্ৰয়োজন অনুসৰি সময়ৰেখা জুম ইন আৰু জুম আউট কৰিবলৈ সক্ষম। সহজে টানি নিব, ড্ৰপ কৰিব, কাটিব, পেষ্ট কৰিব, ভিডিঅ' ক্লিপ বোৰ বিলোপ কৰিব, আৰু বহুতো। সামগ্ৰিকভাৱে ই ভিএন এপত আপোনাৰ ভিডিঅ' সম্পাদনা কৰোঁতে আপোনাক এক আশ্চৰ্যকৰ সম্পাদনাৰ অভিজ্ঞতা প্ৰদান কৰে।

2. Stunning Video Preset and Effects


ভিএন ভিডিঅ' সম্পাদকে বহুতো পূৰ্ব-নিৰ্মিত ভিডিঅ' পূৰ্বনিৰ্ধাৰিত প্ৰদান কৰে যাক আপুনি চলাব পাৰে আৰু তাৰ পিছত আপোনাৰ প্ৰকল্পত আমদানি কৰিব পাৰে। ব্যক্তিগতভাৱে, এই এপ্পটোত ই মোৰ প্ৰিয় সুবিধা। যেতিয়া আপুনি সুবিধাটো ব্যৱহাৰ কৰে তেতিয়া আপুনি এই বিকল্পটো ভাল পায়। এতিয়া, প্ৰশ্ন টো হ'ল ই আপোনাৰ বাবে কি কৰিব পাৰে?

মূলতঃ, আপুনি বহুতো আশ্চৰ্যকৰ পূৰ্ব-নিৰ্মিত সম্পাদনা ডিজাইন দেখিব পাৰে যাক আপুনি আপোনাৰ ভিডিঅ'ৰ সৈতে একেকাম কৰিব পাৰে। এইটো কৰা টো অতি সহজ। কেৱল আপুনি প্ৰিছেটটো ডাউনলোড কৰিব লাগিব আৰু তাৰ পিছত এপটোৱে আপোনাক সুধিছিল যে আপুনি এই প্ৰকল্পটোৰ বাবে কোনটো ভিডিঅ' ব্যৱহাৰ কৰিব বিচাৰে। কেৱল আপুনি আপোনাৰ ভিডিঅ' ক্লিপ যোগ দিব লাগিব আৰু তাৰ পিছত এপ্পটোৱে স্বয়ংক্ৰিয়ভাৱে ভিডিঅ'টো সম্পাদনা কৰিব লাগিব আৰু ই উন্মাদ যেন লাগিছে।

পৰৱৰ্তী কথাটো হ'ল ভিডিঅ' প্ৰভাৱ। সকলো ভিডিঅ' সম্পাদকে বহুতো ভিডিঅ' প্ৰভাৱ আগবঢ়ায় যাক আপুনি আপোনাৰ ভিডিঅ' প্ৰকল্পত ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে। ইয়াত ভিএন ভিডিঅ' এডিটৰ প্ৰ'য়েও বহুতো চলচ্চিত্ৰপ্ৰভাৱ আৰু অন্যান্য প্ৰভাৱ ৰাখে। নিশ্চিতভাৱে সকলো প্ৰভাৱ পৰীক্ষা কৰক আৰু সেইবোৰ আপোনাৰ ভিডিঅ'ত প্ৰয়োগ কৰক।

3. Use Chroma Key [Green Screen]

ক্ৰোমা কী হৈছে ভিডিঅ' সম্পাদনাৰ এক অতি উন্নত স্তৰ। প্ৰকৃততে, ই আপোনাক ভিডিঅ' পৃষ্ঠভূমি সম্পূৰ্ণৰূপে আঁতৰ কৰাত সহায় কৰে। লগতে, আপুনি আপোনাৰ ভিডিঅ'ত ব্যৱহাৰ কৰিব পৰা বহুতো সেউজীয়া স্ক্ৰীণ ভিডিঅ' আছে।

মূলতঃ, ক্ৰোমা কীয়ে আপোনাৰ ভিডিঅ'ৰ সকলো সেউজীয়া অংশ আঁতৰ কৰে আৰু ইয়াক স্বচ্ছ কৰে। এতিয়া, আপুনি এই স্বচ্ছ অংশত আন এখন ছবি বা ভিডিঅ' যোগ দিব পাৰে। এনেদৰে, আপুনি ভিডিঅ' পৃষ্ঠভূমি সহজে আঁতৰ কৰে।

4. Create Animation by Keyframe

এটা পেছাদাৰী ভিডিঅ' সৃষ্টি কৰিবলৈ এনিমেচন অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। এতিয়া, এনলাইট পিক্সালুপ প্ৰ'ৰ দৰে এনিমেচন প্ৰস্তুত কৰাৰ বাবে বহুতো তৃতীয়-পক্ষৰ এপ্প উপলব্ধ আছে। আপোনাৰ ভিডিঅ'ত পোনপটীয়াকৈ প্ৰ-লেভেল এনিমেচন সৃষ্টি কৰিবলৈ শক্তিশালী কীফ্ৰেম প্ৰদান কৰিবলৈ ভিএন ভিডিঅ' সম্পাদকক ধন্যবাদ। কীফ্ৰেমটো কিছুমান আকৰ্ষণীয় এনিমেচন তৈয়াৰ কৰাৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ আৰু সহজ উপায়। সেয়েহে, নিশ্চিতভাৱে ইয়াক পৰীক্ষা কৰক আৰু ইয়াক বিনামূলীয়াকৈ ব্যৱহাৰ কৰক।

5. Customize Music on Video Background & Voice Over

আন এটা সুন্দৰ উপযোগী বৈশিষ্ট্য হ'ল সংগীত অনুকূলিত কৰা। মূলতঃ, আপুনি কেৱল যিকোনো ধ্বনি বা সংগীত অনুকূলিত কৰিবলৈ কিছুমান মৌলিক বিকল্প প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। যেনে সংগীতৰ ভলিউম মিলাওক, কাট কৰক, পেষ্ট কৰক, বিভাজন কৰক। তেতিয়া আপুনি সংগীতৰ ৰপ্তানি কৰিব পাৰে আৰু ইয়াক আপোনাৰ মুখ্য ভিডিঅ' প্ৰকল্পত যোগ দিব পাৰে।

ভইচ অভাৰ হৈছে আপুনি এই এপটোত পাব পৰা আন এটা সুন্দৰ আকৰ্ষণীয় বিকল্প। ইয়াত আপুনি আপোনাৰ ভিডিঅ'ত পোনপটীয়াকৈ আপোনাৰ কণ্ঠস্বৰ ৰেকৰ্ড কৰিব পাৰে। গতিকে, যদি আপুনি ভিডিঅ' সমল সৃষ্টিকৰ্তা হয় তেন্তে এই বিকল্পটো অতি সহায়ক হ'ব পাৰে।

6. Stickers and Fonts

ভিএন ভিডিঅ' সম্পাদকে ইয়াৰ লাইব্ৰেৰীত বহুতো ষ্টিকাৰ বা এনিমেটেড ষ্টিকাৰ নাথাকে। কিন্তু আপুনি এপ্পটোত আপোনাৰ ষ্টিকাৰবোৰ আমদানি কৰিব পাৰে আৰু তাৰ পিছত সেইবোৰ আপোনাৰ প্ৰকল্পত ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে। ষ্টিকাৰ লাইব্ৰেৰীত কিছুমান ইমোজি উপলব্ধ।

ভিডিঅ'টোত পাঠ যোগ দিয়াটো এটা অতি মৌলিক বস্তু আৰু ভিএন এপ্পে আপোনাক আপোনাৰ ভিডিঅ'ত এটা উপশীৰ্ষক যোগ দিবলৈও অনুমতি দিয়ে। আপুনি আপোনাৰ পাঠক এক আকৰ্ষণীয় ৰূপ দিবলৈ কিছুমান সুন্দৰ পূৰ্বনিৰ্ধাৰিত আৰু পাঠ ফণ্ট লাভ কৰে।

7. Easy to Share your Project

যদি আপুনি এজন ভিডিঅ' সম্পাদক বা ফ্ৰিলাঞ্চাৰ আৰু সম্পূৰ্ণ ভিএন প্ৰকল্পটো যিকোনো ব্যৱহাৰকাৰীৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব বিচাৰে তেনেহ'লে আপুনি ইয়াক সহজে কৰিব পাৰে। ই এক অসুবিধা-মুক্ত প্ৰকল্প ভাগ-বতৰা বিকল্প প্ৰদান কৰে। কেতিয়াবা আমাক এই বিকল্পৰ প্ৰয়োজন হয় আৰু এই এপটোৱে ইতিমধ্যে ভাগ বতৰা প্ৰকল্পসুবিধাসমৰ্থন কৰে।

8. Ads-Free UI and No Watermark

আপুনি জানিব পাৰে যে ভিএনৰ বিনামূলীয়া সংস্কৰণত বিৰক্তিকৰ বিজ্ঞাপন আছে যিবোৰো অতি বিৰক্তিকৰ। কিন্তু আমাৰ ভিএন মড এপিকেৰ আন্তঃপৃষ্ঠত কোনো বিজ্ঞাপন নাই। সেয়েহে, আপুনি বিচলিত বিজ্ঞাপন অবিহনে সহজে কাম কৰিব আৰু ভিডিঅ' সম্পাদনা কৰিব পাৰে।

আন এটা কথা হ'ল সম্পাদিত ভিডিঅ'টোত ৱাটাৰমাৰ্ক। কিন্তু যদি আপুনি আমাৰ মড এপিকে ব্যৱহাৰ কৰে, আপুনি সহজে ৱাটাৰমাৰ্ক অবিহনে ভিডিঅ' প্ৰস্তুত বা ৰপ্তানি কৰিব পাৰে।

Free to Use Pro Features

এই ভিডিঅ' সম্পাদক এপটোৱে ইয়াৰ প্লেটফৰ্মত প্ৰায় সকলো সুবিধা প্ৰদান কৰে। কিন্তু ভিএন এমঅ'ডি এপিকে সকলো প্ৰ'ফিচাৰ আনলক কৰিছে। ইয়াৰ অৰ্থ হৈছে আপুনি বিনামূলীয়াকৈ ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ কিছুমান অতিৰিক্ত সুবিধা লাভ কৰে।

System Requirments

Before proceed to download and install VN Video Editor MOD App, make sure that your device has these minimum specifications.

  • RAM: Minimum 4GB, 6GB, or higher
  • Processor: Octa-Core with minimum 1.8GHz [Recommed SD 636]
  • Operating System: Above Android 5.0
  • Storage: 120MB
  • Permission: Phone Call, Camera, Microphone, Location, Wi-Fi, Gallery, Phone Storage

Download Link (Play Store)

Download From Webstie

 

0 comments:

Post a Comment

Popular Posts

Blog Archive

Translate